Organik Doğal Aşısız Domates Fidesi Üretimi Fiyatları Satışı

Organik Kaliteli En Ucuz Sertifikalı, Aşılı, Aşısız Ağaç Ekol, Sebze, Meyve Fide Fiyatları, Satışı, Fiyat Listesi

Aşısız Domates Fidesi

Aşısız Domates Fidesi

Neden Aşılı Domates Fidesi?

  • Aşılı fide ile yapılan üretim, daha kuvvetli bir bitki gelişmesi sağlar, bu durum uzun bir yetiştiriciliğe olanak verir ve daha fazla verim elde edilir.
  • Meyve iriliğinde belirli bir artış olur.
  • Toprak kaynaklı hastalıklara karşı daha az ilaçlama yapılacağı için döllenmede kullanılan bambus arılarının yaşam süreleri ve etkinlikleri üzerindeki olumsuz etkileri azalır.
  • Daha az ilaç kullanımı ile daha ekonomik çevre ve insan sağlığına daha duyarlı bir üretime olanak verir. İhracatta karşılaşılabilen kalıntı sorunlarının azalmasına, ekolojik ve organik ürün yetiştiriciliğine imkan sağlar.

Vazgeçilmez sebzelerimizden birisi olan domates yaz-kış soframızı lezzetlendiren aynı zamanda sağımıza çok faydalı olan besinlerimizdendir. Yemeklerde, çorbalarda, salatalarda ve kahvaltıda sevilerek tüketilir. Bakımı ve yetiştiriciliği gayet kolay olan domates tohumdan üretildiği gibi domates fidesi ile de zahmetsiz olarak da üretim yapılabilir. Domates fidesini dikerken rüzgârsız havaları tercih etmeli ve toprağımızın steril, minerallerce zenginleştirilmiş ve tavlı olmasına özen göstermeliyiz. Fideleri dikerken kendi toprak seviyesinde olacak şekilde çukur hazırlayınız. Dikim mesafeleri fide arası 40-60 cm, sıra arası 60-90 cm şeklinde yapılabilir. Sıra üzeri çift dikim yapmak maliyetinizi azaltır, birim alandan elde edeceğiniz hâsılatı arttırır. Dikim zamanı için buharlaşmanın en az olduğu sabah saatlerinde ve ikinde vakitleri daha uygun olur. Dikimden hemen sonra can suyu vermeyi unutmayınız.

Gübreleme olarak doğal solucan gübresini her sulamada fideye azar miktarlarda vererek gelişiminin daha iyi ve büyümesinin daha hızlı olmasına yardımcı olabilirsiniz. Zararlı haşere ve hastalıklarla karşılaşılması durumunda ilaçlama yapmak gerekir.

Sitemiz üzerinden en uygun ve en güncel fiyatlara doğal tohumlardan üretilmiş domates fidesi satın alabilirsiniz. Bunun yanı sıra diğer fide çeşitlerimizi de inceleyip, merak ettiğiniz her konu için bizi iletişim numaralarımızdan arayarak teknik destek alabilirsiniz.

Firmamız Derya Fide; 60 dekar üzerinde 20 dekar kapalı alan ve 40 dekar açık olmak üzere birçok sebze meyvenin fide üretimini gerçekleştirmektedir.

Özellikle Domates Fidesi konusunda alanında eğitimli profesyonel ekibimiz 7/24 esasına göre çalışmakta ve fidelerin, seralardaki durumunu takip etmektedirler. Satışını, üretimini gerçekleştirdiğimiz Domates FİDESİ FİYATLARIile ilgili amacımız kâr marjını minimum tutarak üreticilerin desteklenmesinden yana olduğumuzu tüm sektöre bildirmiş bulunkatayız.

Domates Fidesi Fiyat listemizi firmamızdan talep edebilir. Toplu alımlarda firmamız ile iletişime geçmenizi tavsiye ederiz.

Derya Fide sektörde her nekadar yeni kurulmuş bir firma görünse de, gerek çalışanları, gerekse yönetici ile bu işin içinden geldiğini Eğitim almış kişiler olduğunu unutmamanı rica ederiz.

Organik, Aşılı, Aşısız, Kaliteli Domates Fidelerini ya da farklı sebzelerden oluşan çaprazlamalar ile yeni ürün elde etmek istediğini tarafıma belirttiğiniz taktirde bu konuda da firmamızın pazarlama satış temsilcisi ile görüşmeniz gerekmektedir.

Whatsapp Destek Hattı x İletişime geçmek için hemen tıklayınız Tıklayınız