Aşılı Aşısız Organik Doğal Brokoli Fidesi Üretimi Fiyatları Satışı

Organik Kaliteli En Ucuz Sertifikalı, Aşılı, Aşısız Ağaç Ekol, Sebze, Meyve Fide Fiyatları, Satışı, Fiyat Listesi

Brokoli Fidesi

Brokoli Fidesi

Firmamız Derya Fide; 60 dekar üzerinde 20 dekar kapalı alan ve 40 dekar açık olmak üzere birçok sebze meyvenin fide üretimini gerçekleştirmektedir.

Özellikle Brokoli Fidesi konusunda alanında eğitimli profesyonel ekibimiz 7/24 esasına göre çalışmakta ve fidelerin, seralardaki durumunu takip etmektedirler. Satışını, üretimini gerçekleştirdiğimiz BROKOLİ FİDESİ FİYATLARI ile ilgili amacımız kâr marjını minimum tutarak üreticilerin desteklenmesinden yana olduğumuzu tüm sektöre bildirmiş bulunkatayız.

Brokoli Fidesi Fiyat listemizi firmamızdan talep edebilir. Toplu alımlarda firmamız ile iletişime geçmenizi tavsiye ederiz.

Derya Fide sektörde her nekadar yeni kurulmuş bir firma görünse de, gerek çalışanları, gerekse yönetici ile bu işin içinden geldiğini Eğitim almış kişiler olduğunu unutmamanı rica ederiz.

Organik, Aşılı, Aşısız, Kaliteli Brokoli Fidelerini ya da farklı sebzelerden oluşan çaprazlamalar ile yeni ürün elde etmek istediğini tarafıma belirttiğiniz taktirde bu konuda da firmamızın pazarlama satış temsilcisi ile görüşmeniz gerekmektedir.

Brokoli Fidesinin Özellikleri

Brokoli tohumu ekimi genelde İlkbahar, Sonbahar ve yaz ayları içindeki aylar tavsiye edilir.Brokoli tohumunda tohumun kalitesi ve ekimi hasadın verimliliği açısından önemlidir.Brokoli tohumu ekim derinliği 0,5-1 cm , sıralar üzeri  mesafe 40-60 cm ,sıralar arası  60-90  cm arasındadır. Brokoli fidesi kullanılacaksa brokoli fidesi ekim aralıkları, brokoli tohum ekim aralıkları ile aynı olabilir.

Brokoli fidelerinizin dikimi için toprak uygunsa mümkünse fide dikimi için uygun serin ve rüzgarsız havaları seçin.Brokoli fidesinin daha fazla güneş ışığından yararlanması için kuzey-güney istikametindeki dikimleri tercih ediniz.Fide dikimlerinde sıralar üzerinde çift  dikim yapmanız uzun vadede size hem sulama ve hasat açısından maliyetleri azaltacaktır.

Brokkolide hasat, çiçek tomurcukları açmadan önce yapılmalıdır. Şayet tomurcukları açmaya ve sarı çiçek petalleri görülmeye başlarsa başlar aşırı olgunlaşmış ve pazar kalitesini kaybetmiş demektir. Ortadaki ana başın kesilmesi ile birlikte yan taraftaki sürgünler büyümeye devam ederek daha küçük başlar oluştururlar. Hasat 2-3 günde bir olmak üzere bir vegetasyon döneminde 4-6 kez yapılır.

Whatsapp Destek Hattı x İletişime geçmek için hemen tıklayınız Tıklayınız