Aşılı Aşısız Organik Doğal Hıyar Fidesi Üretimi Fiyatları Satışı

Organik Kaliteli En Ucuz Sertifikalı, Aşılı, Aşısız Ağaç Ekol, Sebze, Meyve Fide Fiyatları, Satışı, Fiyat Listesi

Hıyar Fidesi

Hıyar Fidesi

Firmamız Derya Fide; 60 dekar üzerinde 20 dekar kapalı alan ve 40 dekar açık olmak üzere birçok sebze meyvenin fide üretimini gerçekleştirmektedir.

Özellikle Hıyar Fidesi konusunda alanında eğitimli profesyonel ekibimiz 7/24 esasına göre çalışmakta ve fidelerin, seralardaki durumunu takip etmektedirler. Satışını, üretimini gerçekleştirdiğimiz HIYAR FİDESİ FİYATLARIile ilgili amacımız kâr marjını minimum tutarak üreticilerin desteklenmesinden yana olduğumuzu tüm sektöre bildirmiş bulunkatayız.

Hıyar Fidesi Fiyat listemizi firmamızdan talep edebilir. Toplu alımlarda firmamız ile iletişime geçmenizi tavsiye ederiz.

Derya Fide sektörde her nekadar yeni kurulmuş bir firma görünse de, gerek çalışanları, gerekse yönetici ile bu işin içinden geldiğini Eğitim almış kişiler olduğunu unutmamanı rica ederiz.

Organik, Aşılı, Aşısız, Kaliteli Hıyar Fidelerini ya da farklı sebzelerden oluşan çaprazlamalar ile yeni ürün elde etmek istediğini tarafıma belirttiğiniz taktirde bu konuda da firmamızın pazarlama satış temsilcisi ile görüşmeniz gerekmektedir.

Hıyar Fidesinin Özellikleri

Türkiye'nin her yerinde ilkbahar ve yaz sezonu hıyar yetiştiriciliğinde geniş adaptasyona sahiptir. Kısa sürede çok yüksek verime ulaşması ve işçiliğinin kolay olması gibi özelliklerinden dolayı üreticilerinalışkanlığı haline gelmiştir. Meyveleri 18-20 cm' uzunluğundadır. Bitki orta güçlüdür. Boğum araları kısa olup, koltuk sürgünü vermez. Koltuktan 2-3 meyve verir. Çok yüksek verimlidir. Olumsuz toprak ve iklim koşullarına daha çabuk uyum sağlar.Bitkinin toprağa tutunup, yeniye geçişi daha çabuk olur (anaç performansına bağlı olarak).Bitkinin başlangıçta toprağa iyi kök atması için, ilk sulamadan(can suyu) sonra susuz bırakma yapılmamalıdır. Aksi halde üst bitki strese girebilir ve gövde içine kök atmaya çalışabilir, bu sebepten bitki kaybı yaşanabilir.

Whatsapp Destek Hattı x İletişime geçmek için hemen tıklayınız Tıklayınız