Aşılı Aşısız Organik Doğal Karnabahar Fidesi Üretimi Fiyatları Satışı

Organik Kaliteli En Ucuz Sertifikalı, Aşılı, Aşısız Ağaç Ekol, Sebze, Meyve Fide Fiyatları, Satışı, Fiyat Listesi

Karnabahar Fidesi

Karnabahar Fidesi

Firmamız Derya Fide; 60 dekar üzerinde 20 dekar kapalı alan ve 40 dekar açık olmak üzere birçok sebze meyvenin fide üretimini gerçekleştirmektedir.

Özellikle Karnabahar Fidesi konusunda alanında eğitimli profesyonel ekibimiz 7/24 esasına göre çalışmakta ve fidelerin, seralardaki durumunu takip etmektedirler. Satışını, üretimini gerçekleştirdiğimiz KARNABAHAR FİDESİ FİYATLARIile ilgili amacımız kâr marjını minimum tutarak üreticilerin desteklenmesinden yana olduğumuzu tüm sektöre bildirmiş bulunkatayız.

Karnabahar Fidesi Fiyat listemizi firmamızdan talep edebilir. Toplu alımlarda firmamız ile iletişime geçmenizi tavsiye ederiz.

Derya Fide sektörde her nekadar yeni kurulmuş bir firma görünse de, gerek çalışanları, gerekse yönetici ile bu işin içinden geldiğini Eğitim almış kişiler olduğunu unutmamanı rica ederiz.

Organik, Aşılı, Aşısız, Kaliteli Karnabahar Fidelerini ya da farklı sebzelerden oluşan çaprazlamalar ile yeni ürün elde etmek istediğini tarafıma belirttiğiniz taktirde bu konuda da firmamızın pazarlama satış temsilcisi ile görüşmeniz gerekmektedir.

Karnabahar Fidesinin Özellikleri

Karnabahar fidelerinizin dikimi için toprak uygunsa mümkünse fide dikimi için uygun serin ve rüzgarsız havaları seçin.Karnabahar fidesinin daha fazla güneş ışığından yararlanması için kuzey-güney istikametindeki dikimleri tercih ediniz.Fide dikimlerinde sıralar üzerinde çift dikim yapmanız uzun vadede size hem sulama ve hasat açısından maliyetleri azaltacaktır. Toprak ısının uygun olması ,don olayların geçmiş olması ve karnabahar fidesi dikimi yapılacak toprağın yeterli mineral yoksa gerekli torf ve organik gübrelerle gıda takviyesi yapılması gerekir.

Yukarıda belirtilen ifadeler sadece 3 5 tane özelliğidir. Ürünün özellikleri hakkında daha detaylı bilgi almak için bizimle iletişime geçiniz.

Karnabahar  tohumu-karnabahar fidesi satışında devamlı stoklu çalışmakta olup stoklarımız günceldir. Karnabahar  tohumu-karnabahar fidesi satışında çalışmış olduğumuz firmalar Türkiyenin önde gelen tohum-fide firmaları olup satışa sunulan  Karnabahar  tohumu çeşitleri  Karnabahar  tohumu fiyatlarıKarnabahar  tohumu özellikleri hakkında bilgi almak için aşağıdaki linklere tıklayınız

Whatsapp Destek Hattı x İletişime geçmek için hemen tıklayınız Tıklayınız