Aşılı Aşısız Organik Doğal Marul Fidesi Üretimi Fiyatları Satışı

Organik Kaliteli En Ucuz Sertifikalı, Aşılı, Aşısız Ağaç Ekol, Sebze, Meyve Fide Fiyatları, Satışı, Fiyat Listesi

Marul Fidesi

Marul Fidesi

Yedikule tipi (cos) düz marul çeşididir. Çok geç sapa kalkar. Birçok bölgede ilkbahar, yaz ve sonbahar dönemi yetiştiriciliğine uygundur. Erkencidir. Yetiştirildiği dönem ve iklim koşullarına göre 50 - 65 günde hasada gelir. Yaprakları açık ile orta yeşil arası renkte ve yağlı görünüşlüdür. Yaprak kenarları düz, yaprak yüzeyi orta kabarcıklıdır. Yaprak duruşu diktir. Baş orta sıkı ? sıkı, çok sulu, gevrek ve lezzetlidir.  

Firmamız Derya Fide; 60 dekar üzerinde 20 dekar kapalı alan ve 40 dekar açık olmak üzere birçok sebze meyvenin fide üretimini gerçekleştirmektedir.

Özellikle Marul Fidesi konusunda alanında eğitimli profesyonel ekibimiz 7/24 esasına göre çalışmakta ve fidelerin, seralardaki durumunu takip etmektedirler. Satışını, üretimini gerçekleştirdiğimiz MARUL FİDESİ FİYATLARI ile ilgili amacımız kâr marjını minimum tutarak üreticilerin desteklenmesinden yana olduğumuzu tüm sektöre bildirmiş bulunkatayız.

Marul Fidesi Fiyat listemizi firmamızdan talep edebilir. Toplu alımlarda firmamız ile iletişime geçmenizi tavsiye ederiz.

Derya Fide sektörde her nekadar yeni kurulmuş bir firma görünse de, gerek çalışanları, gerekse yönetici ile bu işin içinden geldiğini Eğitim almış kişiler olduğunu unutmamanı rica ederiz.

Organik, Aşılı, Aşısız, Kaliteli Marul Fidelerini ya da farklı sebzelerden oluşan çaprazlamalar ile yeni ürün elde etmek istediğini tarafıma belirttiğiniz taktirde bu konuda da firmamızın pazarlama satış temsilcisi ile görüşmeniz gerekmektedir.

Marul Fidesinin Hakkında

  • Kış üretimlerine uygundur.
  • Olumsuz kış koşullarında dahi iyi bir hacim alan bitkisi, büyük boyutlu, yüksek ağırlıklı ve sıkı bir baş üretir.
  • Soğuk havaya karşı mükemmel direnç gösterir.
  • Olgunluk süresi yetiştirme dönemi ve iklim koşullarına bağlı olarak 85 - 95 gündür.
  • Uygun iklim ve yetiştirme koşullarında ortalama baş ağırlığı 1.000 ? 1.100 gr. dır.
  • Baş kalibresi iri, sıkı ve homojendir.
  • Yaprakları yeşil renkte, kalın etli, sulu ve gevrektir.
  • Baş ve yaprak kalitesi ile lezzeti çok iyidir.
  • Marul mildiyösünun 16-27,29,32 ırklarına dayanıklıdır

Çeşit Özellikleri

Arapsaçı kıvırcık marul , Nasonovia Ribisnigri ( yaprak biti ) dayanımlı , Hasat sonrası uzun raf ömrü  , Yaprak uç yanıklığına ( tipburn ) dayanıklı , Yavaş sapa kalkma özelliği.

Whatsapp Destek Hattı x İletişime geçmek için hemen tıklayınız Tıklayınız