Kurumsal Değerler

Misyon, Vizyon ve Değerlerimiz
Derya Fide Kurumsal Kimlik

DERYA FİDE KURUMSAL KİMLİĞİ

Derya Fide firması; 2019 yılında Derya ERDOĞAN tarafından kurulmuştur. 

Bireysel veya kurumsal kuruluşlara tohum, fide gibi tarımsal alanlarda üretim konusunda, farklı teknikler ile çözümler sunan bir firmadır.

Gelişen teknolojinin Tarım sektörüne kattığı değerleri yakından takip eden firmamız, müşterilerimizin taleplerine göre ihtiyaçlarına en kısa sürede karşılamayı kendimize bir borç bilmekteyiz.

Derya Fide; 60 dekar üzerinde 20 dekar kapalı alan. Son sistem Modern Sera. 

Aşılı veya aşısız fark etmeksizin, düz sebze fidesi yetiştiriciliğinde deneyimli ve profesyonel ekip ile yıllık 4 Milyon Aşılı Fide kapasitesi ve yıllık 30 Milyon Düz sebze fidesi üretim kapasitesi olup, Türkiye`nin her yerine satışlarımız olmaktadır.


Misyon & Vizyonumuz;

Organik Kaliteli En Ucuz Sertifikalı, Aşılı, Aşısız Ağaç Ekol, Sebze, Meyve Fide Fiyatları, Satışı, Konserve firmaları, fiyat listesi, tohum ile ilgili tarım sektörüne kattığımız yeni değerlerle Türkiye de aranılan bir marka olmak. 

Değişime ve yeniliğe açık yaklaşımımız, gelişen teknolojiye paralel adımlarımız, alanında profesyonel personelimiz, aktif, etkin, hızlı, güvenilir ve emniyetli hizmet politikamız ile fark yaratarak özellikle fide ve tohum üreten  sektöre yeni değerler kazandırmaya devam etmek. 

Değerlerimiz;

* Topluma ve ülkeye katkı
* İş ve sorumluluk bilinci
* Dürüstlük
* Güvenilirlik
* Güler yüzlülük
* Müşteri Odaklılık
* Yenilikçilik
* Çevreye Duyarlılık
* Takım Ruhu 

Whatsapp Destek Hattı x İletişime geçmek için hemen tıklayınız Tıklayınız